آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی آموزشگاه شهریار- مشهد نصب و تعمیر، صنعت

آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی آموزشگاه شهریار- مشهد نصب و تعمیر، صنعت

به صورت عملی تمام مهارت های تخصصی و روش های به روز عیب یابی، تعویض و تعمیر مکانیکی و الکتریکی مدل های متنوع لوازم خانگی به کارآموزان آموزش داده می شود. این دوره به طور ویژه برای ورود به بازار کار تعمیر لوازم منزل طراحی شده به طوری که می توانید وارد بازار کار شده و به درآمد عالی برسید. دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی و ماشین ظرف شویی از سطح مبتدی تا ویژه تعمیرکاران شامل بورد و مکانیک دستگاه میباشد.

  • البته هنگامی که وارد این حرفه می شوید، ممکن است در ابتدا کار از درآمد قابل توجهی برخوردار نباشید اما با گذشت زمان هر چه میزان تجربه و مهارت شما افزایش پیدا می کند، همان گونه فرصت های شغلی و درآمد بیشتری نیز برای شما فراهم خواهد شد.
  • اما به طور کلی می‌توان گفت که با توجه به تقاضای زیاد در بازار کار و تخصصی بودن این کار که باعث افزایش دستمزد می‌شود، درآمد تعمیرکار لوازم خانگی کاملا قابل قبول و رضایت بخش است.
  • پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای و در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست تقدیم شما میشود.

آموزش تعمیر یخچال از شاخه های بسیار تخصصی در بازار تعمیرات لوازم خانگی می باشد. بدون شک یکی از لوازم بسیار کاربردی در خانه و آشپزخانه یخچال است که با توجه به استفاده گسترده از آن تقاضا برای تعمیرات آن بسیار بوده و در نتیجه بازار کار تعمیرات یخچال برای افراد متخصص بسیار پر درآمد است. از این رو آموزشگاه آپادانا  به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات یخچال، دوره تعمیرات یخچال را با هدف تربیت کارآموزان برای ورود به بازار کار تعمیرات این وسیله در تبریز برگزار می نماید. جهت عیب یابی و رفع اشکالات و خرابی های موجود در ساید بای سایدهای ایرانی و خارجی، مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی تکنوپشتیبان در شرق تهران آماده ارائه خدمات می باشد.

  آموزش ساخت ربات تلگرام به صورت تصویری تکنولایف

آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی

به دلیل دوره های آموزشی متعددی که تعمیرکاران این مجموعه طی می کنند، بدون آزمون و خطا و با شناخت و تجربه بالا عیب دستگاه را تشخیص و رفع می کنند. لازم به ذکر است، تکنوپشتیبان همیشه تعمیر را بر تعویض قطعات در اولویت قرار داده و به همین دلیل با ارزان ترین نرخ هرگونه عیب یابی و تعمیرات یخچال ساید در شرق تهران را ارائه می دهد. تعمیر و تعویض موتور، تعویض لامپ، رفع بوی نامطبوع یخچال، تعمیر و تعمیر فن، تعمیر و تعمیر و عیب یابی کمپرسور و غیره از جمله خدماتی می باشند که این مجموعه برای تعمیر هرگونه ساید ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در پیکان شهر – 09129532878

آموزشگاه فنی البرز برگزار کننده دوره های آموزش علمی و تخصصی برق و الکترونیک شامل رشته های برق عمومی ساختمان، پی ال سی، تعمیرات موبایل، تعمیرات لوازم خانگی و … با ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای می باشد. یخچال و فریزر معمولی، ساید بای ساید ، آبسردکن ،ماشین لباسشویی دوقلو، ماشین لباسشویی تسمه ای و گیربکسی؛ ماشین ظرفشویی , ماکروفر , جارو برقی و کولر گازی
آیا کلیه لوازم به صورت کامل آموزش داده می شوند؟
بله , همه لوازم خانگی به شکل کاملا تخصصی و گام به گام آموزش داده می شوند. در این دوره کدام یک از لوازم خانگی آموزش داده می شوند؟جدید یا قدیمی ؟
کلیه محصولات جدید و قدیمی آموزش داده میشوند.

در نظر گرفتن دوره های کارورزی :

تمامی کارآموزان که از راه دور آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه‌های ارزان قیمت معرفی می شوند تا با خیال راحت دوره آموزشی را پشت سر بگذارند. به دلیل اینکه بسیاری از خرابی های لوازم خانگی بخاطر اختلال در عملکرد این بخش است، شما باید قادر به عیب یابی آن باشید. منبع تغذیه خطی ولتاژ AC ورودی را توسط یکسوساز، یکسو کرده و پس از عبور از فیلتر و صاف کردن، ولتاژ DC  اولیه را برای دستگاه ایجاد می کند. با عمل قطع و وصل شدن ترانزیستور سوئیچ، ولتاژ DC  اولیه به پالس های مربعی تبدیل می شود. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، روز به روز استفاده از قطعات الکترونیکی در لوازم خانگی بیشتر و بیشتر میشود. این قطعات به فرایند اتوماتیک کردن لوازم کمک خیلی زیادی میکنند و باعث میشوند که دستگاه بصورت خودکار تمام فعالیت ها را خودش تنها با یک دکمه انجام دهد.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی 【 100% عملی + ویژه بازار کار】